פתחו הקייטנות של החברה העירונית לתרבות

כ-5000 ילדים פתחו בשבוע שעבר את הקייטנות של החברה העירונית בבתי הספר ברחבי העיר ומאות ילדים השתלבו בקייטנות ייחודיות של כדורגל וכדורסל.

כ-5000 ילדים פתחו בשבוע שעבר את הקייטנות של החברה העירונית בבתי הספר ברחבי העיר ומאות ילדים השתלבו בקייטנות ייחודיות של כדורגל וכדורסל. בבימת הנוער רחובות השתתפו 130 ילדים גידול של כ- 80% מהשנה שעברה

בשבוע שעבר נפתחו קיטנות בית הספר של החופש הגדול, שלראשונה פועלות על ידי החברה העירונית לתרבות, שגם מנהלת את קייטנות ילדי בתי הספר.

במסגרת זו משתתפים השנה כ- 5000 ילדים בקייטנות המתקיימות ב- 28 בתי ספר ברחבי העיר, עם מורים וצוות מדריכים מנוסים ומאות ילדים משתתפים בקייטנות הייחודיות של החברה העירונית, החל מבית הספר העירוני לכדורגל, דרך קייטנת כדורסל וקייטנת אומנויות הבמה של בימת הנוער רחובות, שהשנה פועלת במבנה החדש.

יוספה חליבה, מנכ"לית החברה העירונית רחובות: "השנה לראשונה מפעילה החברה העירונית את פעילות הקייטנות בעיר. לצורך כך נערכנו והכנו תכניות ייחודיות המותאמות לכל גיל וכן תכניות ייחודיות לכל בית ספר".

יפתח נוטמן, מנהל תפעול הצהרונים והקייטנות: "במשך חודשים רבים עבדנו בצוות רחב, על מנת לפתח תכניות עשירות ומגוונות לטובת הילדים בחופש הגדול, ביניהם פעילויות של גיבוש ועבודת צוות, התנסות בעולם הקסמים, משחקי ספורט ומים, קארטינג, ועוד".

קייטנות החברה העירונית, פועלות בשיתוף פעולה של עיריית רחובות, באמצעות אגף החינוך והנוער ומחלקת הצהרונים והקייטנות.

 

קייטנת-בימת-הנוער-רחובות