מקהלת שחר

מנצחת: גילה בריל
מקהלת "שחר" נוסדה בשנת 1994 על ידי גילה בריל, המנצחת והמנהלת המוסיקלית של המקהלה עד היום.למקהלה מתקבלים זמרים צעירים בלבד, על כן היא מתאפיינת בצליל צלול ורענן. רפרטואר המקהלה רחב ומגוון, אך במיוחד מתמחה "שחר" בביצוע מוסיקה מתקופת הבארוק.כמו כן נהנית המקהלה לבצע מוסיקה מודרנית, אומנותית ופופולרית.בהופעותיה ביצעה "שחר" קונצרטים א-קפלה, וכן שיתפה פעולה עם מגוון אנסמבלים ותזמורות ידועות.מקהלת שחר מופיעה על מיטב במות המוסיקה הווקאלית בישראל, בהן מוזיאון תל אביב ופסטיבל אבו-גוש. 

מקהלת נעם

מנצח: זולי פרנק
מקהלת נעם פועלת מעל שלושים שנה, ומשנת 2003 בניצוחו של זולי פרנק.בין שורותיה נמנים זמרים מרחובות ומיישובי הסביבה.רפרטואר המקהלה כולל יצירות מוסיקה קלאסית ושירים ישראליים בעיבוד אמנותי. המקהלה מופיעה בכנסי מקהלות ובקונצרטים בליווי תזמורות בארץ ובעולם. המקהלה זכתה בציון לשבח ובמדליות כסף וזהב בתחרויות באירופה ובארץ. 

מקהלת הדרי רון

מנצח: אבי פיינטו
מקהלת "הדרי-רון" נוסדה בעיר ההדרים רחובות לפני יותר מ-30 שנה, וכ-20 שנה היא פועלת תחת שרביטו של אבי פיינטוך.חברי המקהלה הם אנשים דתיים ומסורתיים המשלבים ברפרטואר העשיר של שירתם את מסורת ישראל, את אהבת הארץ ואהבת הזמר העברי.בשירתה משתלבים שירת הארץ, שירת קודש ומוסיקת עולם. המקהלה מופיעה באירועים ממלכתיים, בפסטיבלי זמר, בכנסי מקהלות, בקרב קהילות יהודיות ובפני קהלים שונים בארץ ובתפוצות. 

חבורת הזמר הרחובותיים 

מנצחת: הדר זלטין
חבורת הזמר הרחובותיים בניהולה המוסיקלי של הדר זלטין קיימת מעל שלושים שנה.במקהלה כ-25 זמרים, המבצעים שירים ישראליים בעיבודים חדשניים, חלקם ייחודיים לחבורת הזמר, מקלאסיקה ישראלית ועד לשירים של היום. הופעותיה משולבות שירה, תנועה והנחייה ומתאפיינות בצבע קולי ססגוני ובעושר מוסיקלי רב.החבורה מופיעה ברחבי הארץ בכנסי מקהלות ובקונצרטים, ייצגה את רחובות בפסטיבלים גדולים באירופה וזכתה לתשבחות רבות. 

חיה יעיש אזרד
מנהלת מתי"א