מיהם אנשי החינוך המצטיינים של רחובות לשנת 2018?

וועדת השיפוט בחרה 23 אנשי חינוך בתשע קטגוריות שונות, הנה הרשימה המלאה. רחמים מלול, ראש העיר: "אנשי ונשות החינוך בכל קשת התפקידים בתחום, הם הפסיפס שמרכיב את מערכת החינוך העירונית המצוינת של רחובות. בחרנו רק 23 מהם, אולם אנו מצדיעים לכולם על עבודתם המסורה."

בסוף חודש אוקטובר פנתה עיריית רחובות לציבור בבקשה להמליץ על אנשי חינוך מצטיינים ובולטים, אשר השפיעו על תלמידים ותלמידות והעניקו ערך מוסף למערכת החינוך בעיר.

בין הנבחרים לא רק מנהלים/ות, גננות/ים ומחנכים/ות, אלא גם אנשי צוות העובדים במערכת החינוך העירונית כגון - צוותים ומדריכים בחינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי ובעלי תפקידים תומכים במערכת החינוך כמו מזכירות, סייעות ואבות בית, אשר תורמים לקידום החינוך בעיר רחובות.

המלצות רבות התקבלו באגף החינוך בעיריית רחובות. כולן נאספו והוצגו בפני וועדת השיפוט שבה היו חברים צבי אבן בר, בתיה ויינטרוב וחיים שרעבי .

מתוכן נבחרו 23 מצטיינים ב- 9 קטגוריות: צוות פדגוגי מצטיין, מדריכ/ה מצטיינ/ת, מנהל/ת מצטיינ/ת, מורה/ מחנך, בעל/ת תפקיד תומך, גננ/ת מצטיינ/ת, עובד /ת מנהלה (אב בית, מזכירה, סייעת, עובדת ניקיון), מתנדב/ת בחינוך ועובד/ת מהחינוך הלא פורמלי.

 עיריית רחובות תערוך טקס חגיגי לחלוקת אותות ההוקרה לאנשי חינוך מצטיינים, בעוד כחודש, ביום 29.1.19, בבית העם רחובות - היכל התרבות העירוני.

רחמים מלול, ראש העיר: "אנשי ונשות החינוך בכל קשת התפקידים בתחום, הם הפסיפס שמרכיב את מערכת החינוך העירונית המצוינת של רחובות. בחרנו רק 23 מהם, אולם אנו מצדיעים לכולם על עבודתם המסורה."

זהר בלום, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך: "אנו שמחים להעלות על נס את מצטייני מערכת החינוך העירונית. חשוב לנו להוקיר את כל מי שלוקחים חלק בחינוך הדור הבא, יום יום ושעה שעה – בכל מנעד התפקידים בתחום." 

אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות: "מבחינתנו כל מי שעוסק בחינוך בעיר רחובות- הוא מצטיין, בפרט לאור הישגי מערכת החינוך העירונית. קיבלנו מכתבי המלצה רבים, ואני יודעת כי היה קשה לבחור מבין כל הפניות רק חלק. שמחנו לראות שיש הערכה גדולה כל כך למגוון אנשי חינוך בעיר."
 

להלן רשימת הזוכים המלאה:

מנהלים

גלית אהרוני- בן צבי

אסנת אור- שי- שפרינצק

עדני ליזי- חווה חקלאית

גננות

אנה גמליאל -גן חלב ודבש

נעמה עזרא- גן עירית

מרים אחי- מעינות רבי חייא

מורים ומחנכים

אסף סירי- אמי"ת המר

ריקי כוכבי- רמת אלון

מישל צבע- חט"ב דה שליט א

אביבה מנדלאוי חלפון- קריית חינוך מדעים

הדר בסן-יבניאלי

עובדי מנהלה

אב בית- אשר מנצור- ביה"ס ממ"ד סיני

מזכירה- דבורה זגריה- אולפנת צביה

סייעת- רחל ענקי- ביה"ס בן צבי

סייעת- דליה שרעבי- גן חסידה

מתנדבת במערכת החינוך- מאשה רוטרי- ביה"ס סמילנסקי

חינוך לא פורמלי- מוישלה יוסף- בימת הנוער

מדריך מצטיין- אמיתי דיין – אגף הספורט בחברה העירונית

צוות פדגוגי- צוות מדעים- חט"ב דה שליט

תפקיד תומך

יועצת- רחל מתוקי- ביה"ס ממ"ד תחכמוני

ס. מנהלת- רוזלין צנטנר- קציר

ס. מנהלת- רננה בבאי- ויצמן

מנהלת מתיא- חיה עזרד יעיש

ערב מצטייני חינוך