דלג לתוכן העמוד דלג לתפריט נגישות

מרכז התרבות ע"ש סמילנסקי

תחומי הפעילות במרכז 

הקתדרה העממית ע"ש לאה טנא רחובות

מציעה לבני כל הגילאים מגוון של קורסים, הרצאות, טיולים, אירועים, מופעים והשתלמויות, העונים על מנעד רחב של צרכים תרבותיים. הקורסים ההרצאות והפעילויות מתקיימים לאורך כל שעות היום והערב בתחום מדעי הרוח והחברה, מדעי ההתנהגות, שפות, תרבות הפנאי ותרבות הגוף.


המרכז ללימודי אמנות חזותית

 מרכז ללימודי אמנות חזותית מציע לציבור שוחרי האמנות והיצירה מגוון מיוחד במינו של סדנאות עם צוות מורים מקצועי ובעל ניסיון. הפעילות במרכז הסדנאות מתקיימת בשעות הבוקר, אחה"צ והערב. 

מבחר הקורסים והסדנאות המוצעים לתלמידים במסגרת זו: ציור ורישום, אמנות רב תחומית, סדנת דיוקן, סיורי גלריה ומפגש עם אמנות ואומנים סדנאות הדפס, סדנת ציורי נוף, סדנאות פיסול, סדנאות קרמיקה כגון אבניים, קרמיקה פיסולית, קרמיקה יציקות, צילום, צורפות, סדנת ילדים ונוער.

 

הגלריה העירונית לאמנות 

בגלריה מוצגות כארבע תערוכות בשנה. התערוכות מציגות מבחר רחב של אמנים עכשוויים מן השורה הראשונה. בתצוגות אנו דנים במגוון רחב של נושאים: פוליטיים, חברתיים ואישיים. התערוכות מותאמות לתלמידים ולמבוגרים.
כ- 5000 תלמידים מבקרים בגלריה מידי שנה. התלמידים מודרכים לצפייה על ידי מדריכים מיומנים ומקצועיים.

לאחרונה חל שינוי בחלל הגלריה ונוספה מחיצה המחלקת את הגלריה הגדולה לשני חלקים. שינוי זה מאפשר הצגת תערוכות נוספות ומגוון מורחב של נושאים. לעיתים מלווה תערוכה באירוע הכולל הרצאה או מופע המותאם לנושא התערוכה.

 


יצירת קשר:

מנהל : שפרה כהן

מזכירות: דינה מור

כתובת: רח' שלמה גולדין 2

טלפון:  08-9390390

פקס: 08-9492194

דוא"לdinam@ironitr.co.il