דלג לתוכן העמוד דלג לתפריט נגישות

חינוך על יסודי

החינוך העל יסודי ברחובות כולל 19 בתי ספר ומסגרות חינוכיות (כיתות ז' – י"ב)

המחלקה לחינוך העל יסודי  מרכזת  את הטיפול  בכל ענייני בתי הספר שבתחומה , פועלת בשיתוף פעולה עם משרד החינוך והבעלויות השונות של בתי הספר תוך פיקוח על הפעילות החינוכית העל יסודית בכל המגזרים, מתוך רצון להבטיח את התאמתן של המסגרות החינוכיות  לצרכיה המשתנים של העיר רחובות על מגוון תושביה.

המחלקה אחראית להבטיח את מתן התשתיות הפיזיות המיטביות ,המותאמות לתחזיות הצמיחה של אוכלוסיית העיר, וכן תשתיות המאפשרות  פיתוח כישורי למידה בתחומי המדעים האומנויות הספורט והתקשורת.

המחלקה מובילה  בשיתוף הפיקוח של משרד החינוך, מהלכים פדגוגיים עירוניים לשיפור הישגי הלומדים והאקלים הבית ספרי . בשיתוף מכון ויצמן למדע (מכון דוידסון לחינוך מדעי), משרד הביטחון ומכון מופ"ת, הרשות מעודדת ומטפחת מצויינות בתחומי הדעת השונים, תומכת בפיתוח אומנויות המחול והמוסיקה ומעודדת את מגמות הספורט. בשיתוף עם אגף שח"ר במשרד החינוך, אגף הרווחה, שרותי הבריאות וכן גורמים שונים בקהילה, מוענקת  תמיכה רחבה  לתלמידים המגלים קשיי למידה ולתלמידים מאתגרים בשאיפה לקדמם לתעודה טכנולוגית, לסיום שתים עשרה שנות לימוד ולבגרות  מלאה.

המחלקה לחינוך על יסודי רואה בפיתוח הכישורים החברתיים קהילתיים של בוגריה את אחד מיעדיה המרכזיים ולכן מושם דגש רב על פעילות חברתית, תרומה לקהילה ופיתוח מנהיגות נוער וזאת בשיתוף עם המחלקה לנוער והקשר הרציף שבין החינוך הפורמאלי לבלתי פורמאלי.

המחלקה מובילה את תלמידיה להיות בוגרים בעלי ערכים של נתינה ועזרה, אמונה במורשת ישראל וא"י, בעלי כושר מנהיגות והישגים לימודיים שיאפשרו את המשך לימודיהם והכשרתם להיות אזרחים ראויים בעירם ובארצם.  


יצירת קשר:

  • מנהלת המחלקה לחינוך העל יסודי – רחל בן יצחק
  • שעות פעילות: בימים א',ב',ד',ה' – בין השעות, 8:00 - 12:00
    ימי  ג', בין השעות 8:00 – 12:00, אחה"צ 18:00 – 16:00.
  • טלפון: 08-9392437
  • מיילalyesodi.edu@rehovot.muni.il